Twoja reklama – nasza inspiracja!

Filmowanie

Pracujemy na uznanej klasy kamerach Canon XF100 i Sony NEX-VG20 oraz aparacie Sony NEX-5 (oba sprzęty od Sony z wymiennymi obiektywami o różnych parametrach ogniskowych i przysłony, dzięki czemu możemy realizować profesjonalne produkcje w praktycznie każdych warunkach). Korzystamy także z drona oraz kamer GoPro. Nagrany materiał poddajemy etapowi postprodukcji. Montujemy go na licencjonowanych programach do obróbki video. Podejmujemy się zleceń, w których albo sami opracowujemy projekt i scenariusz, albo takich, w których to klient przedstawia własne pomysły. Działamy wg zasady “im bardziej niekonwencjonalne i ambitne zlecenie, tym chętniej się go podejmiemy”.

Poligrafia

Pracują u nas graficy, znający się na swoim fachu. Są to zarówno specjaliści od składu komputerowego, DTP, jak i od grafiki artystycznej (projekty, loga, infografiki i in.). Zapewniamy także druk najwyższej jakości w konkurencyjnych cenach.

Social Media | strony WWW

Organizujemy kampanie reklamowe na facebooku, podejmujemy się prowadzenia fanpage, twittera z każdej dziedziny i o każdej tematyce, instagrama, pinteresta i innych SM. Ponadto tworzymy i prowadzimy strony www.

Fotografia

Sesje w studiu, plenerze, fotografia sportowa, ślubna… generalnie każdy rodzaj profesjonalnej fotografii, dostosowanej do Waszych potrzeb.

Gadżety

Oferujemy atrakcyjne ceny na różnego rodzaju produkty reklamowe, jak długopisy, czapki, koszulki, notesy, parasole, balony, bannery, kalendarze czy dużo bardziej egzotyczne rzeczy, jak lampy, zegary i wykonywane na specjalne zamówienie zestawy upominkowe. Do każdego zlecenia przygotowujemy wizualizację finałowego produktu.

Inne

W zakresie naszych kompetencji jest także organizacja eventów, imprez, kampanii marketingowych, usługi dziennikarskie, czy public relations.

Pracowaliśmy dla:

Wszystkie prace, produkcje i wydawnictwa są poparte referencjami od ww. podmiotów.